E-Katalog
Sertifikalar
İşleme

Firmamız

Hakkında

Firmamız 1977 yılında kurulmuş ve o tarihten bugüne kadar sürekli artış gösteren bir grafik ile kalite ve kapasite anlamında ilerleme göstererek bugün 10000 m2 lik fabrika sahası ve yıllık maksimum 8500 ton üretim kapasitesi ile otomotiv, makine, tarım ve inşaat sektörlerine hizmet vermektedir.
İhracat
Gelişen teknoloji ile birlikte ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesine ihrac etmekten gurur duyuyoruz.
Vizyon
Müşterilerimizin döküm parçalarında ki ihtiyaçları yerine getiren sorunlarına çözümler üreten ve her zaman tercih edilen güvenilir bir firma olmayı arzuluyoruz.
Misyon
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin mennuniyetini sağlamak. Her zaman tercih edilmek referans olarak gösterilip, çevresine duyarlı olmayı amaçlıyoruz.
Kalite
Ulusal ve uluslararası pazarda tercih edilen marka olmak için kaliteyi sürekli geliştirmeyi, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak üretimi gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.
Çevre
Tüm çalışanların katılımı ile çevre yönetim sistemini etkin, verimli ve sürekli gelişim anlayışıyla, ilgili çevre mevzuatı, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak çalışmayı kendimize görev ediniriz.
Enerji
Kaliteden ve güvenlikten ödün vermeden, aynı miktarda işi daha az enerji tüketerek yapabilmeyi hedefliyoruz.