E-Katalog
Sertifikalar
İşleme

Firmamız

Hakkında

Dedeler Döküm Sanayi Ltd. Şti. 1977 yilinda Ali DEDE tarafindan kurulmustur. Firmamiz tarim makinalari ve otomotiv yedek parça imalati yapmaktadir. Ilk kuruldugunda 380 m2 alanda hizmet veren firmamiz 2005 yilindan itibaren 1000 m2 kapali alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Hedefimiz, gelisen teknolojiyi yakindan takip ederek müsteri memnuniyetini ve isteklerini ön planda tutarak tarim makinalari ve otomotiv yedek parça sektörüne kaliteli döküm üretmektir.
İhracat
Gelişen teknoloji ile birlikte ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesine ihrac etmekten gurur duyuyoruz.
Vizyon
Müşterilerimizin döküm parçalarında ki ihtiyaçları yerine getiren sorunlarına çözümler üreten ve her zaman tercih edilen güvenilir bir firma olmayı arzuluyoruz.
Misyon
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin mennuniyetini sağlamak. Her zaman tercih edilmek referans olarak gösterilip, çevresine duyarlı olmayı amaçlıyoruz.
Kalite
Ulusal ve uluslararası pazarda tercih edilen marka olmak için kaliteyi sürekli geliştirmeyi, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak üretimi gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.
Çevre
Tüm çalışanların katılımı ile çevre yönetim sistemini etkin, verimli ve sürekli gelişim anlayışıyla, ilgili çevre mevzuatı, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak çalışmayı kendimize görev ediniriz.
Enerji
Kaliteden ve güvenlikten ödün vermeden, aynı miktarda işi daha az enerji tüketerek yapabilmeyi hedefliyoruz.